Prezervatyvai

Mates SKYN Original

Kaina: 0.49€ 0.59€
Išparduota

Mates SKYN pažadas - seksas lyg be prezervatyvo. Naujos kartos, ypatingai ploni (sienelės storis 0.035 mm) prezervatyvai be latekso. Pagaminti iš polizopreno - plonesnės mažiau tamprios, tačiau tvirtesnės medžiagos nei natūralus lateksas. 

Mates SKYN yra du kartus plonesni ir minkštesni nei paprasti latekso sargiai todėl suteikia išskirtinį artumo ir natūralumo jausmą ir seksualinį pasitenkinimą. Prezervatyvai lubrikuoti ilgai išliekančiu lubrikantu, neturi specifinio kaučiuko gumos kvapo būdingo natūralaus latekso prezervatyvams.

Daugelis išbandžiusių vartotojų tai apibūdina keliais žodžiais: " jausmas lyg be prezervatyvo", net 97% jų šiuos prezervatyvus rekomenduoja draugams.

Daugumai moterų ir vyrų nepatinka seksas su prezervatyvu, naudodami SKYN prezervatyvus ''nepageidaujamo barjero'' pojūtį sumažinsite iki minimumo. Su šiais prezervatyvais galite naudoti bet kokio tipo silikoninius ir vandens pagrindo lubrikantus.

Tik 1-2% vyrų ir moterų yra alergiški natūralaus kaučiukinio latekso gumai arba cheminiams priedams kurie pridedami į lateksą juos gaminant. Tai gali būti glicerinas, parabenai ar kitokie benzininės kilmės priedai. Mates SKYN neerzina odos ir nesukelia alergijos, tačiau dažniausiai šiuos prezervatyvus renkasi būtent dėl jų plonumo.

Sužinokite daugiau apie tai gamintojo tinklapyje Mates SKYN

Ilgis 185 mm

Plotis 53 mm

Storis 0.035 mm

Spalva skaidrūs

Kvapas neutralus

Pagaminta iš polizopreno, prezervatyvai tinka alergiškiems lateksui

Galiojimo laikas 2-4 metai

Gamintojas Ansell Ltd. Mates Healthcare, D.Britanija

Prezervatyvo naudojimo instrukcija