Prezervatyvai

Prezervatyvai123.lt - populiariausia internetinė prezervatyvų parduotuvė Lietuvoje. Prekiaujame prezervatyvais jau 10 metų, parduodame šimtus tūkstančių prezervatyvų vienetų per metus. Žinome kas patinka ir ko trokšta lietuviai todėl atstovaujame siūlome pirkti tik originalius visame pasaulyje gerai žinomus prekinius ženklus. Jūsų patogumui siūlome platų prezervatyvų asortimentą kuris patenkins net ir išrankiausio pirkėjo poreikius. Čia rasite daugiau nei 100 skirtingų rūšių prezervatyvų iš skirtingų pasaulio šalių gamintojų o pristatymo į namus kaina tik 99 centai. Stengiamės kuo greičiau pateikti ir supažindinti Lietuvos vartotojus su visais naujausiais pasaulyje sukurtais produktais. Kai kurias prekes nerasite niekur kitur, galima nusipirkti tik pas mus vienintelius.

Mums rūpi ne tik tai kad jūsų lytinis gyvenimas būtų saugus, bet ir įdomus. Lubrikantai, vibratoriai, stimuliuojantys priedai seksui - šie priedai padės jums labiau atsipalaiduoti ir patirti didesnius malonumus. 

Garantuojame, visos prekės yra originalios, importuojamos tiesiai iš gamintojų arba jų įgaliotų atstovų Vakarų Europoje ir JAV.

Lepiname lojalius pirkėjus mažomis kainomis, akcijomis ir puikiomis dovanomis. Gerbiame kiekvieno žmogaus teisę į privatumą, todėl prekes siunčiame konfidencialioje pakuotėje be parduotuvės pavadinimo ir logotipo.

Užsakymus vykdome greitai, iškilusias problemas sprendžiame geranoriškai. Stengiamės tiekti kokybiškas prekes už patrauklią kainą. Mums patinka tai ką mes darome!

Turite klausimų ar pageidavimų? Susisiekite su mumis:

Skambinkite  8600 41234 (8.00-24.00 kasdien)

Rašykite  info@prezervatyvai123.lt arba prezervatyvai123@gmail.com