Prezervatyvai
Jūsų krepšelis tuščias!

Palikite atsiliepimą apie mus

Geriausias kainos ir kokybės garantas. Nuolat džiugina dovanomis ir neapsakomai greitu siuntinio pristatymu! Labai re..

Akvilė (Vilnius)

Ne veltui tiek gerų atsiliepimų. Operatyvumas pavyzdinis. ..

Antanas (Šiauliai)

Prekę gavau labai greitai, o ir dovanų! Ačiū! ..

Andrius (Vilnius)

Visi atsiliepimai

 

Blue Water

Kaina: 14.00€ 17.00€
 Į krepšelį

Blue Water - gelinis tikroviškas vibratorius su iškilusių venų imitacija, pagamintas iš gelinės medžiagos, tad jo prisilietimas visada švelnus ir mielas. Smailėjanti jo forma patogi ir analiniam įsiskverbimui.

Šis gelinis vibratorius yra lankstus ir atsparus vandeniui. Rekomenduojame naudoti tik su vandens pagrindo lubrikantu.

Ilgis: 18 cm

Skersmuo: 3.5 cm

Medžiaga: minkštas gelis

Spalva: mėlyna

Lankstumas: lankstus

Valdymas: reguliuojama vibracija

Ypatybė: atsparus vandeniui

Baterijos: 2 x AA


Vibratorių mokyklėlė

Išmanūs vibratoriai

Praėjo daug laiko nuo to meto kai buvo sukurtas pirmasis ranka prisukamas vibratorius. Šiandien populiariausi vibratoriai yra funkcionalūs, paprastučiai ir nebrangūs tačiau ateitis priklauso išmaniesiems vibratoriams kurių šiandien suskaičiuotume tik ant vienos rankos pirštų. Interneto amžiuje kur viskas greitai keičiasi ir tobulėja, žmonės nuolatos ir daug keliauja, sekso žaislai taip pat turi keistis pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius.

XXI amžiuje masturbacijos tradicijos bus pakeistos negrįžtamai, tai kas anksčiau atrodė neįtikėtina ir neįmanoma rytoj bus priimta kaip normalus reiškinys.

Išmanūs vibratoriai moterims, masturbatoriai vyrams ir įvairios kitos sekso mašinos valdomos interneto, Bluetooth ir mobiliųjų aplikacijų pagalba suteiks laisvę ir pasirinkimą poroms ir atskiriems individams mėgautis sekso teikiamais malonumai būnant net ir už tūkstančių kilometrų. Realus ir virtualus seksas susipins į vieną bendrą kupiną ypatingų fantazijų suaugusiųjų žaidimų pasaulį.