Prezervatyvai
Jūsų krepšelis tuščias!

Palikite atsiliepimą apie mus

Geriausias kainos ir kokybės garantas. Nuolat džiugina dovanomis ir neapsakomai greitu siuntinio pristatymu! Labai re..

Akvilė (Vilnius)

Ne veltui tiek gerų atsiliepimų. Operatyvumas pavyzdinis. ..

Antanas (Šiauliai)

Prekę gavau labai greitai, o ir dovanų! Ačiū! ..

Andrius (Vilnius)

Visi atsiliepimai

 

Gillette Mach3 peiliukai 4 vnt

Kaina: 12.99€
 Į krepšelį

Gillette Mach3 - trijų ašmenų skutimosi peiliukai tinka visiems Mach3 linijos skustuvams. Mėlyna drėkinančioji juostelė palengvina skutimąsi ir parodo kada laikas keisti galvutę. Nuo 1998 metų pasaulinėje rinkoje pasirodžiusius triašmenius peiliukus Mach3 vyrai naudoja ir šiandien nes Gillette tai patikimos skutimosi priemonės užtikrinančios puikius rezultatus. Tvirta briaunuota ergonomiško dizaino skustuvo rankenėlė neslysta rankose ir leidžia tiksliai valdyti judesius. Lanksti galvutė su trimis antifrikciniais ašmenimis prisitaiko prie veido linijų skutantis, aštrūs ašmenys priglunda prie odos ypatingai arti ir nepalieka nei vieno plauko nepageidaujamoje vietoje.

Peiliukai parduodami supakuoti gamintojo kartoninėse dėžutėse.

Kiekis 4 vnt.


Praktiški patarimai kaip teisingai skustis

• Sudrėkinkite odą ir plaukus šiltu vandeniu, taip suminkštinsite plaukus ir juos bus lengviau pašalinti skutimosi peiliuku. Lengviau ir maloniau nusiskusite ne prieš eina praustis bet po vandens procedūros.

• Veido nereikia plauti ypač karštu vandeniu nes tai per daug atveria odos poras, o tai nuriebalina ir sausina odą.  Užtenka kad vanduo būtų aukštesnės nei kambario temperatūros.

• Prieš skutimasi naudokite švelnų prausklį veidui, taip pašalinsite per dieną susikaupusius riebalus, negyvas odos lasteles ir kitus nešvarumus.

• Gausiai naudokite skutimosi putas, želė ar muilą. Jos suminkština barzdos plaukus, sumažina odos dirginimą ir pagerina skustuvo slydimą odos paviršiumi.

• Iš pradžių skuskite plaukus pagal jų augimo kryptį. Antrą kartą užtepus putas skuskite prieš plauko augimo kryptį.

• Nedarykite daug judesių skustuvu, braukite per odą tolygiais ilgais judesiais, taip oda bus dirginama mažiau, neatsiras bėrimai ir spuogeliai.

• Po skutimosi būtinai nuplaukite ir atgaivinkite veidą šaltu vandeniu tam kad odos poros susitrauktų ir nusausinkite rankšluosčiu. Galite naudoti balzamą ar losjoną po skutimosi, pasirinkite pagal jūsų odos tipą.

Patarimai kaip prailginti skutimosi peiliukų tarnavimo laiką

• Skutimosi metu dažnai skalaukite skustuvą, kaskart švarūs ašmenys geriau priglunda, neturi kliūčių todėl skuta švariau.

• Neleiskite skutimosi galvutei užsikimšti, nešvarumų sankaupos sumažina ašmenų aštrumą.

• Po skutimosi palaikykite skutimosi peiliuko galvutę po tekančiu karštu vandeniu tam kad būtų pašalinti skutimosi putų ir plaukų likučiai.

• Tinkamos laikymo sąlygos yra taip svarbu, nepamirškite visuomet pakratyti skustuvą kad nebūtų vandens lašelių, nusausinkite servetėle ir laikykite sausoje vietoje.

• Reguliariai valykite skustuvo rankenėlę nuo susikaupusių kalkių, geležies nuosėdų ir nešvarumų kad nesikauptų mikrobai.

• Leiskite odai pailsėti. Tai yra taisyklės kurios negalima nesilaikyti. Savaitgalį, atostogų metu ar bet kokia kita proga kai nebūtina atrodyti idealiai nusiskutus, padovanokite laisvadienį ir savo veido odai.