Prezervatyvai

Chlamidijų testas vyrams Chlamydia Test

Kaina: 29.99€
Išparduota

Greitas diagnostinis chlamidijų testas vyrams infekcijai nustatyti namų sąlygomis. Rezultatai gaunami per 15 minučių, visa procedūra trunka iki 30 min. Šis testas nustato ar jūsų organizme yra chlamydia trachomatis bakterijos kurios plinta per gleivinę ir spermą nesaugių vaginalinių, oralinių ar analinių lytinių santykių metu. Chlamidijų testas gali būti atliekamas ne anksčiau kaip po 2 savaičių t.y. po inkubacinio periodo nuo to momento kai galėjote užsikrėsti infekcija. Chlamidijų testo tikslumas siekia 99%

Jei skausmingai, dažnai šlapinatės, pastebėjote neįprasta išskyras iš varpos, nedelsiant įsigykite chlamidijų testą ir išsitirkite namuose arba kreipkitės į specialistus kad būtų nustatyta tiksli diagnozė ir paskirtas chlamidijų gydymas vaistais. Chlamidijų infekciją būtina nustatyti ir gydyti kuo ankstyvesnėje stadijoje, kad bakterijos neišplistų po organizmą ir nepakenktų kitiems organams. Daugiau informacijos apie chlamidijų požymius

Chlamidijų testo pakuotėje rasite:

Naudojimo instrukcija

Plastikinis indelis skysčiams maišyti

Buteliukas reagento A

Buteliukas reagento B

Mentelė tepinėliui iš varpos paimti

Kasetė testui atlikti

Pipetė skysčiams lašinti

Chlamidijų testo procedūra

Išimkite testą kasetę iš pakuotės, viduje rasite pipetę su kuria atliksite testą.

Išimkite mentelę iš pakuotės.

Įlašinkite 8-9 lašus į talpą reagento A.

Įveskite mentelę į šlapimo kanalą 3-5 cm ir atsargiai sukamaisiais judesiais per 30 sekundžių paimkite gleivių mėginėlį nuo šlapimo kanalo sienelių.

Įdėkite tepinėlį į reagentą A ir gerai išmaišykite, tuomet įlašinkite į tą pačią talpą 8-9 lašus reagento B ir dar kartą viską gerai išmaišykite. Nusausinkite tepinėlį į talpos sieneles ir išimkite.

Uždenkite talpą dangteliu ir gerai pakratykite.

Atkimškite ir su pipete paėmę 4 lašus mėginio užlašinkite į tam skirtą vietą chlamidijų testo kasetėje.

Palaukite 10 minučių ir tik tuomet vertinkite rezultatą. 

C - kontrolinė linija turi išryškėti visuomet, tai parodo kad testas atliktas teisingai.

T - teigiamas rezultatas jei ties T žyma atsiranda linija.

Neigiamas rezultatas - jei ties T žyma neišryškėja linija.

Jei gavote teigiamą rezultatą nedelsiant kreipkitės į gydytoju, praneškite partnerei/iui kad jam taip pat būtina išsitirti.