Prezervatyvai

Lunette Aine menstruacinė taurelė 1 dydis

Kaina: 37.00€
 Į krepšelį

Lunette Aine yra koralų spalvos menstruacinė taurelė pagaminta iš medicininio silikono. 1 dydžio taurelė skirta negimdžiusioms moterims, esant negausioms bei normalioms menstruacijoms. Ši taurelė tinka ir merginoms dar neturėjusioms lytinių santykių. 1 dydžio taurelė yra šiek tiek mažesnė, bei pagaminta iš minkštesnio medicininio silikono nei 2 dydžio taurelė. Pagaminta Suomijoje.

Menstruacinė taurelė yra daugkartinio naudojimo higienos priemonė tinkama naudoti iki kelių metų. Skirtingai nei tamponai ji nesausina ir neišblansuoja makšties mikrofloros, intymi vieta nešunta ir neprakaituoja. Nėštumo taurelės gaminamos iš medicininio silikono, sudėtyje neturi latekso, todėl nesukelia alergijos, be to talpina didesnį kiekį išskyrų nei tamponai ar įklotai todėl keisti reikia rečiau. Menstruacinė taurelė yra ekonomiškas sprendimas, greitai atsiperka ir leidžia sutaupytas išlaidas išleisti kitoms reikmėms.

Svarbu žinoti kad menstruacinė taurelė nėra kontracepcijos priemonė, neapsaugo nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Lytinio akto metu būtina išimti iš makšties.

Menstruacinės taurelės dezinfekuojamos karštais garais arba verdant vandenyje 1-2 minutes, prieš pirmą įdėjimaą būtina taip pat dezinfekuoti. Menstruacijų metu užtenka praplauti tekančiu vandeniu ir nusausinti. Nenaudokite buitinės chemijos priemonių ir valiklių.

Pakuotėje: naudojimo instrukcija, medvilninis maišelis saugojimui.

Šios prekės pristatymas galimas tik Lietuvos paštu.

Koks dydis tinka jums?

Gimdymas Moterims iki 30 metų Moterims virš 30 metų
Negimdžiusi 1 dydis 2 dydis
Gimdžiusi natūraliai 2 dydis 2 dydis
Cezario pjūvis 1 dydis 2 dydis