Prezervatyvai

Vaisingumo lubrikantas Conceive Plus 75 ml tūbelė

Kaina: 7.90€
Išparduota

Conceive Plus yra visiškai natūralus vaisingumo lubrikantas tūbelėje, kuris gali padėti moterims natūraliai pastoti. Šis produktas sukurtas, kad užtikrintų optimalią  7.0 – 8.5 pH terpę spermatozoidams funkcionuoti, prailgina jų gyvibingumo laikotarpį, subalansuotja elektrolitus.

Kuriant šią pagalbinę priemonę skatinančią pastoti, buvo atlikti klinikiniai tyrimai, kurių metu įrodytas Conceive Plus efektyvumas. Tyrimo metu buvo lyginama, kaip lubrikantai veikia spermatozoidų gyvybingumą. Laboratoriniais tyrimais įrodyta, kad vaisingumo lubrikante Conceive Plus esantis kalcis ir magnis pagerina natūralią terpę spermatozoidams išlikti gyvybingiems, judėti netrukdomai, taip padidinamos išlikimos sąlygos ir apvaisinimo tikimybę.

Kartais kai labai norime susilaukti vaikelio, nekantraujame kada nėštumo testas parodys teigiamą rezultatą mylimės labiau iš reikalo nei dėl romantiškų jausmų. Tais atvejais gali pritrūkti natūralios drėgmės dėl to rekomenduojama papildomai naudoti šį lubrikantą. Lubrikantas tūbelėje ne toks patogus naudoti kaip aplikatoriuose tačiau už tą pačią kainą gausite didesnį kiekį lubrikanto kurio jums užteks ilgam. Šį lubrikantą rinkitės jei nenaudojate vaisingumo kalendoriaus ir tiksliai neskaičiuojate vaisingiausių dienų, o tiesiog norite naudoti dažnai kaip papildomą pagalbinę priemonę. Šis lubrikantas gali padaryti stebuklą kurio jūs taip laukiate.

Kaip naudoti?

Išspauskite nedidelį kiekį gelio ant piršto ir įveskite į makštį 10 - 15 minučių prieš lytinį aktą. Gelis turi pasklisti po visą makštį, lytinio akto metu galite papildomai užtepti ant penio galvutės. Lubrikantas saugus naudoti kiekvieną dieną neribojant kiekio. Lubrikantas yra tirštesnės konsistencijos, skaidrus, panašus  skaidrus Lubrikantas yra neutralaus kvapo, nelimpa, nekenkia spermatozoidams, neturi šalutinio poveikio, netrukdo ovuliacijai ir neišbalansuoja natūralios makšties mikrofloros.

Conceive Plus ir įprastų lubrikantų palyginimas

Kairiajame paveikslėlyje matomas barjeras tarp spermos ir įprasto lubrikanto, ta reiškia kad tokie lubrikantai kurių sudėtyje yra parabenų, rūgščių, glicerino trukdo spermatozoidams judėti makštyje. Vidurinis paveiklėlis rodo skirtumą - barjero nėra, spermatozoidai laisvai pasklinda jau po 1 minutės kai naudojamas Conceive Plus lubrikantas. Po dešimties minučių spermatozoidai išplitę vienodai tiek makšties gleivėse tiek ir lubrikante.

        Lubrikanto sukurtas barjeras                 Conceive Plus po 1 minutės                    Conceive Plus po 10 min

Sudėtis:

Vanduo, hipromeliozė, natrio chloridas, metilparabenas, glicerinas, natrio fosfatas, kalio chloridas, natrio divandenilio fosfatas, magnio chloridas, kalcio chloridas.

Pagaminta Sasmar, Belgija

Tūris 75 ml