Prezervatyvai

Pieštukinio nėštumo testo naudojimo instrukcija

Kaina: 0.00€
 Į krepšelį

Informacija apie tai kaip naudojamas pieštukinis nėštumo testas Midstream

Pasiruošimas

Prieš naudojant testą visuomet apžiūrėkite pakuotę ir atkreipkite dėmesį į galiojimo datą. Jei įpakavimas suplyšęs ar pradurtas arba galiojimo laikas pasibaigęs, testo naudoti neverta. Išimkite testą iš pakuotės švariomis rankomis tik prieš pat tyrimą.

Testą galite atlikti dviem būdais: surinkus šlapimo mėginį į švarų indą arba pakišant po šlapimo srove.

Pieštukinio nėštumo testo naudojimas

Nuėmus dangtelį palaikykite nėštumo testą mėginyje 5 - 10 sekundžių. Įsitikinkite kad šlapimas patenka tik ant nėštumo testo galiuko kur yra specialios skylutės absorbentui.  ant aukščiau esančio nėštumo testo rezultato indikatoriaus.

Palikite testą 5 minutėms horizontalioje padėtyje, galite uždengti dangtelį. po 5 minučių pažvelkite į nėštumo testo indikatorių. Jame turi atsirasti C (control) kontrolinė ir T (test) linijos. Kontrolinė linija turi atsirasti visada, testo linija išryškėja tik tokiu atveju jei nėštumas jau prasidėjo. Rezultato negalima vertinti ilgiau nei po 10 minučių.

Rezultatų vertinimas

Neigiamas rezultatas

Viena C linija parodo kad nėštumo testas atliktas teisingai tačiau nėštumo nėra.

Teigiamas rezultatas

Dvi linijos rodo teigiamą nėštumą. Jei T linija yra neryški, tai vistiek yra teigiamas rezultatas.

Blogai atliktas, negaliojantis rezultatas

Jei nėštumo testas nerodo linijų arba atsiranda tik viena T linija. rezultato negalima įvertinti. Priežastys gali būti įvairios. Dažniausiai pasitaikančios klaidos atliekant nėštumo testą: nepakankamai suvilgėte mėginyje, nesilaikėte naudojimo instrukcijų, gali pasitaikyti kad ir pats nėštumo testas yra nekokybiškas.

Pieštukinis nėštumo testas tinkamas naudoti tik vieną kartą.

Niekuomet nevartokite alkoholio jei esate nėščia.