Prezervatyvai
Jūsų krepšelis tuščias!

Palikite atsiliepimą apie mus

Geriausias kainos ir kokybės garantas. Nuolat džiugina dovanomis ir neapsakomai greitu siuntinio pristatymu! Labai re..

Akvilė (Vilnius)

Ne veltui tiek gerų atsiliepimų. Operatyvumas pavyzdinis. ..

Antanas (Šiauliai)

Prekę gavau labai greitai, o ir dovanų! Ačiū! ..

Andrius (Vilnius)

Visi atsiliepimai

 

Vaisingumo lubrikantas Conceive Plus aplikatoriai

Kaina: 7.90€
Išparduota

Lubrikantas aplikatorius Conceive Plus padeda natūraliai pastoti. Lubrikantas skirtas užtikrinti 7.0 – 8.5 pH terpę, būtiną spermatozoidams funkcionuoti bei subalansuotų elektrolitus. Kuriant šią unikalią priemonę skatinančią pastoti, buvo atlikti klinikiniai tyrimai, kurių metu įrodytas Conceive Plus efektyvumas. Tyrimo metu buvo lyginama, kaip lubrikantai veikia spermatozoidų gyvybingumą. Nustatyta, kad lubrikantas Conceive Plus sukuria idealią terpę spermatozoidams, taip padidindamas tikimybę pastoti. Gelis aplikatoriuje patogesnis nei tūbelėje nes lengva įvesti giliai į mkštį, nereikia susitepti pirštų, tačiau ne toks ekonomiškas nes moterų patirtis ir atsiliepimai rodo jog vieno aplikatoriaus dozės yra per daug vienam lytiniam aktui. Lubrikantą aplikatoriuose tikslinga pirkti tik tokiu atveju jei naudosite ovuliacijos testus ir tiksliai nustatysite ovuliacijos piką, naudosite lubrikantą tik kai yra didžiausia tikimybė pastoti.

Kaip naudoti?

Išimkite aplikatorių iš dėžutės ir nuimkite aplikatoriaus dangtelį.Švelniai įterpkite aplikatorių siauruoju galu giliai į makštį ir 2 – 3 paspaudimais išspauskite turinį į makšties ertm 10 -15 min. prieš lytinį aktą. Gelis turi patepti visą makštį. Gelis saugus dažnam naudojimui, nekenkia spermatoizams, nesutrikdo natūralios makšties mikrofloros.1 aplikatorius skirtas 1 lytiniam aktui.

Conceive Plus ir įprastų lubrikantų palyginimas

Kairiajame paveikslėlyje matomas barjeras tarp spermos ir įprasto lubrikanto, ta reiškia kad tokie lubrikantai trukdo spermatozoidams judėti makštyje. Vidurinis paveiklėlis rodo skirtumą - barjero nėra, spermatozoidai laisvai pasklinda jau po 1 minutės kai naudojamas Conceive Plus lubrikantas. Po dešimties minučių spermatozoidai išplitę vienodai tiek makšties gleivėse tiek ir lubrikante.

        Lubrikanto sukurtas barjeras                 Conceive Plus po 1 minutės                    Conceive Plus po 10 min

Sudėtis:

Vanduo, hipromeliozė, natrio chloridas, metilparabenas, glicerinas, natrio fosfatas, kalio chloridas, natrio divandenilio fosfatas, magnio chloridas, kalcio chloridas.

Kiekis 8 vnt. po 4 gr.

Pagaminta Sasmar Belgija