Prezervatyvai

Durex Anatomic

Kaina: 0.46€
Išparduota

Durex Anatomic anatomiškos formos prezervatyvai su išplatėjimu (flared) priekyje 63 mm.

Standartiniai prezervatyvai gaminami cilindro formos t.y. vienodai lygūs nuo angos link rezervuaro, tačiau vyrų varpos yra skirtingos. Plonėjančios ar storėjančios, mažesne ar didesne galvute. Prezervatyvas turi prisitaikyti prie varpos o ne atvirkščiai, juk sekso metu norime jausti malonumą, saugumą, o ne prezervatyvą.

Anatomiškos formos prezervatyvas Durex Anatomc yra skirtas vyrams su plačia penio galvute. Siauresnis 56 mm plotis ties anga tačiau išgaubtas ir apie 10 mm platesnis priekyje. Toks prezervatyvas geriau prisitaiko prie varpos formos, nespaudžia galvutės, o apačia tampriai apgaubia ir neleidžia slidinėti. Atrodo smulkmena, tačiau tinkamas prezervatyvo pasirinkimas įvertinus varpos formą yra svarbu ne tik patogumo požiūriu bet ir saugumo požiūriu, nes vienas nemaloniausių dalykų galinčių atsitikti lytinio akto metu naudojant ne jums skirtą prezervatyvą yra prezervatyvo plyšimas ar patekimas į makštį nusmukus.

Taip pat galite rinktis iš kitų gamintojų anatomiškos formos prezervatyvus - Pasante Naturelle, Pasante Regular, EXS Regular, EXS Blak Latex, Mates Natural.

Anatomiškos formos prezervatyvo ypatumai:

• Daugiau erdvės varpos galvutei

• Geriau prisitaiko prie varpos formos

• Lengviau išsivynioja ir užsimauna

Prezervatyvo išmatavimai:

Ilgis 195 mm

Plotis 56 mm

Storis 0.65 mm

Spalva skaidrūs

Galiojimo laikas 2-4 metai

Gamintojas Reckitt Benckiser, D.Britanija