Prezervatyvai
Jūsų krepšelis tuščias!

Palikite atsiliepimą apie mus

Geriausias kainos ir kokybės garantas. Nuolat džiugina dovanomis ir neapsakomai greitu siuntinio pristatymu! Labai re..

Akvilė (Vilnius)

Ne veltui tiek gerų atsiliepimų. Operatyvumas pavyzdinis. ..

Antanas (Šiauliai)

Prekę gavau labai greitai, o ir dovanų! Ačiū! ..

Andrius (Vilnius)

Visi atsiliepimai

 

EXS Climax Delay

Kaina: 0.36€
Išparduota

EXS Climax Delay prezervatyvai su benzokainu atitolinantys ejakuliaciją praplės tavo seksualinių galimybių ribas. Nori mylėtis ilgiau? Patenkinti moterį labiau? Rinkis prezervatyvus atitolinančius vyro orgazmą. Tai prezervatyvai iš vidaus lubrikuoti stipresniu nei kitų gamintojų, anestetiniu 7% benzokaino lubrikantu, atitolina sėklos išsiveržimą ir leidžia mėgautis erotiniais žaidimais ilgiau nei paprastai. Prezervatyvo išorėje iškilę ranteliai ir taškeliai suteiks stipresnį vaginalinį stimuliavimą moterims.

Nenustebkite, prezervatyvuose benzokainas gali būti ir skaidrios gelsvos spalvos kremo konsistencijos įpurkštas pačiame priekyje, rezervuare. Tai normalu, užmovus prezervatyvą kremas nuo šilumos suskystėja ir nujautrina varpos galvutę.

Dažniausiai moterims pasiekti orgazmą užtrunka ilgiau, tad EXS Climax Delay prezervatyvai padės vyrui uždelsti, prailginti lytinio akto trukmę ir patirti orgazmą kartu su savo partnere. Tai analogiški prezervatyvai Durex Mutual Climax.

Kas yra benzokainas? Tai P-aminobenzenkarboksirūgšties esteris - lokalaus poveikio anestetikas plačiai naudojamas medicinoje, vaistų gamyboje, chirurginėje odontologijoje. Jo paskirtis - sumažinti skausmą ir jautrumą.

Kaip tai veikia? Benzokainas riboja nervinių signalų perdavimą centrinei nervų sistemai, todėl vyras jaučia sumažėjusį jautrumą stimuliacijai ir tai padeda pailginti laiką iki ejakuliacijos.

Ilgis 190 mm

Plotis 54 mm

Storis 0.07 mm

Spalva skaidrūs

Ypatybė atitolina ejakuliaciją, prailgina lytinį aktą

Pagaminta iš latekso, su rezervuaru

Lubrikuoti  benzokaino lubrikantu

Galiojimo laikas 2-4 metai

Gamintojas LTC Healthcare Ltd. D.Britanija

Prezervatyvo naudojimo instrukcija