Prezervatyvai
Jūsų krepšelis tuščias!

Palikite atsiliepimą apie mus

Geriausias kainos ir kokybės garantas. Nuolat džiugina dovanomis ir neapsakomai greitu siuntinio pristatymu! Labai re..

Akvilė (Vilnius)

Ne veltui tiek gerų atsiliepimų. Operatyvumas pavyzdinis. ..

Antanas (Šiauliai)

Prekę gavau labai greitai, o ir dovanų! Ačiū! ..

Andrius (Vilnius)

Visi atsiliepimai

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas prekių pristatymas Omniva terminaluose ir Lietuvos paštu visiems užsakymams nuo 16.99

Darbo dienomis iki 13 val. pateikti ir apmokėti užsakymai išsiunčiami tą pačią dieną. Po 13 val. pateikti užsakymai išsiunčiami sekančią dieną. Savaitgalį pateikti užsakymai išsiunčiami pirmadienį, esant galimybei siunčiame ir ne darbo dienomis.

El. paštu atsiųsime siuntinio registravimo numerį pagal kurį galėsite sekti siuntinio pristatymo eigą. SMS žinute būsite informuoti kada galima atsiimti siuntinį pašto skyriuje ar paštomate. Priklausomai nuo paketo dydžio siuntinys ne visuomet pristatomas į namus. Siuntinys darbo dienomis dažniausiai pristatomas per 1-2 dienas, savaitgaliais ir švenčių dienomis pristatymas trunka 2-3 dienas. Neatsiimtos siuntos saugomos pašto skyriuje iki 30 dienų. Savo pašto kodą galite surasti čia

 

Siuntinys "iki pareikalavimo"

 

Nenorintiems, kad užsakymas būtų siunčiamas į namus, galime ant siuntinio nurodyti, jog siuntinį atsiimsite pašte (siunta "iki pareikalavimo"). Šiuo atveju pildydami užsakymo informaciją nurodykite savo vardą, pavardę bei pašto, kuriame norite atsiimti savo siuntinį tikslų pavadinimą, adresą ir pašto kodą arba pateikite šią informaciją užsakymo komentaruose. Siunčiant "iki pareikalavimo"  Lietuvos paštas nepristato informacinio lapelio apie atėjusį siuntinį, todėl turite eiti į artimiausią pašto skyrių ir pateikę savo asmens dokumentą

 

OMNIVA terminalai

Siuntinį galite atsiimti OMNIVA siuntų terminaluose bet kuriuo paros metu. Pristatymo kaina 2.39 1.55€ , užsakymams nuo 17.99 - nemokamas. Pildydami užsakymo informaciją komentarų langelyje nurodykite terminalo adresą kuriame norite atsiimti siuntą arba išsiųsime į artimiausią paštomatą pagal jūsų nurodytą pristatymo adresą. Siuntinį galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu, siuntos terminale saugomos 7 dienas.

Terminalų adresai

Esant neigiamai temperatūrai lauke, nerekomenduojame siųstis prekių per paštomatus.

 

Kurjeris į namus

 

Pristatymo kaina 3.99, užsakymams nuo 49.99 - nemokamas. Siunta pristatoma jūsų nurodytu adresu, kurjeris apie pristatymą informuoja telefonu.

Konfidencialumas

Visi užsakymai siunčiami diskrečiose, tvirtose kartono dėžutėse, be Prezervatyvai123.lt logotipo ar kitokių reklaminių etikečių/lipdukų ar lipnių juostų. Jokių įkyrių reklaminių pasiūlymų el.paštu ir sms žinučių nesiunčiame.

Ant siuntinio ranka užrašomi tik siuntėjo ir gavėjo kontaktiniai duomenys. Siuntėjas - privatus asmuo, todėl ir siuntinys atrodo kaip privatus, pašto darbuotojai/siuntų tarnybų darbuotojai/kurjeriai ar jūsų tėvai negali įtarti koks yra siuntinio turinys. Prekės pakuojamos į nepermatomus maišelius todėl net ir atidarius siuntinį, turinio nesimato. 100% slapta ir saugu.


Pastaba

Jei jūsų užsakymas vykdomas savaitgalį ir švenčių dienomis, pristatymo laikas gali būti 1 - 2 dienas ilgesnis.

Per ilgąsias valstybines šventines dienas pristatymo laikas gali būti 3 - 4 dienas ilgesnis.