Prezervatyvai

Spermos tyrimas Fertility Score

Kaina: 54.90€
Išparduota

Fertility Score spermos tyrimas skirtas vyrų vaisingumui nustatyti įvertinant judrių gyvybingų spermatozoidų kiekį spermoje. Tai greitas būdas vyrų vaisingumui nustatyti namų sąlygomis. Mažas spermatozoidų skaičius (oligospermija), nepakankamas judrumas gali būti vyro nevasingumo priežastimi, todėl vyrų vaisingumas pradedamas nuo spermos ištyrimo.

Fertility Score spermos tyrimas nustato ar spermoje yra pakankamas kiekis judrių spermatoziodų. Jei rezultatas teigiamas t.y. 1 ml spermos randama 20 mln ir daugiau spermatozoidų, vyras laikomas vaisingu, toks spermatozoidų kiekis yra pakankamas kad apvaisinimas įvyktų natūraliai. Spermos tyrimo tikslumas ~93%, skirtingai nuo kitų gamintojų spermos testų, Fertility Score naudojamas visas ejakuliuotos spermos kiekis o ne jos dalis.

Pakuotėje  2 testai (pirminis ir pakartotinis/kontrolinis, naudojami dėl objektyvumo), priemonės testui atlikti, naudojimo instrukcija lietuvių kalba.

Pagal statistinius duomenis Lietuvoje kas ketvirta pora negali susilaukti vaikų, trečdaliu atvejų tai lemia dėl vyro sveikatos problemos. Nepaisant to, kad galima sėkmingai pastoti ir su blogesnės kokybės sperma, tai yra greičiau retos išimtys nei taisyklė.

Įtarti nevaisingumą reikėtų tokiu atveju, kai bandote tačiau negalite susilaukti vaikų vienerius metus. Jei ilgą laiką moteris negali pastoti būtina išsiaiškinti priežastis ir parinkti efektyviausią gydymo būdą kiekvienu konkrečiu atveju. Vaisingumo specialistai įvertina tiek moters tiek vyro sveikatos būklę, pasiūlo galimus gydymo būdus, pagalbinių apvaisinimo priemonių panaudojimą, dirbtinio apvaisinimo galimybę. Tinkamai parinkus apvaisinimo būdą pastojimo tikimybė padidėja iki 80%, pašalinus trikdžius natūraliam apvaisinimui įvykti jus lydės nėštumo sėkmė.

Kodėl spermos kokybė svarbu?

Kokybiška sperma vertinama pagal šiuos kriterijus: spermatozoidų kiekis (koncentracija ne mažiau 15ml/1ml), jų gyvybingumas (judrumas), fizinės savybės (taisyklinga forma). Tik sveiki, pakankamai energijos ir gyvybingumo turintys spermatozoidai yra atsprūs ištverti nepalankią makšties rūgštinę terpę ir tik nedaug jų nukeliauja ir sulaukia po ovuliacijos subrendusio kiaušinėlio. Spermos kiekį ir kokybę įtakoa įvairūs faktoriai, spermos kokybę blogina sumažėjęs testosterono lygis organizme, persirgtos ligos, lytinių keliu plintančios infekcijos, praeityje patirtos traumos, žalingi įpročiai, tam tikrų vaistų vartojimas.

Vaisingumo specialistai spermatozoidus skirsto į 4 grupes vertinant judrumą. Nejudantys (negyvybingi), judantys ratu dėl netaisyklingos formos, judantys lėtai, judantys greitai tiesia linija į priekį, pastarieji yra greito ir sėkmingo nėštumo prielaida. Atikus spermos tyrimą namuose ir sužinojus rezultatą galima spręsti ar reikalinga spermograma.

Pagerinti spermos kokybę galima keičiant gyvenimo būdą, t.y. mažinti antstovį, atsisakyti žalingų įpročių, sveikai maitintis, nevartoti saldžių gazuotų gėrimų, sojos produktų, galima papildomai naudoti maisto papildus su cinku, vitaminus C, B12.

Reguliaria turėti lytinius santykius palaikant sėklidžių aktyvumą kad sperma nuolat gamintųsi ir atsinaujintų. Rekomenduojama nesimaudyti ypač šaltame vandenyje arba kaitintis karštoje vonioje, pirtyje. Venkite dėvėti pernelyg aptemptas kelnaites, judesius varžančias kelnes, rinkitės natūralias medžiagas ir stenkitės kad intymi vieta be reikalo neprakaituotų ir neperkaistų.