Prezervatyvai
Jūsų krepšelis tuščias!

Palikite atsiliepimą apie mus

Geriausias kainos ir kokybės garantas. Nuolat džiugina dovanomis ir neapsakomai greitu siuntinio pristatymu! Labai re..

Akvilė (Vilnius)

Ne veltui tiek gerų atsiliepimų. Operatyvumas pavyzdinis. ..

Antanas (Šiauliai)

Prekę gavau labai greitai, o ir dovanų! Ačiū! ..

Andrius (Vilnius)

Visi atsiliepimai

 

Vaisingumo testas vyrams

Kaina: 29.99€
Išparduota

Vaisingumo testas vyrams Babystart Fertilcount

Greitas diagnostinis vyrų vaisingumo tyrimas spermos koncentracijai nustatyti namų sąlygomis. Spermos testą galima atlikti pačiam ir greitai sužinoti rezultatus be specialistų pagalbos.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad nustatant spermatozoidų skaičių spermoje vaisingumo testo Babystart Fertilcount tikslumas yra 97%.

Pakuotėje:

1 kasetė testui atlikti;

1 buteliukas skaidraus reagento;

1 buteliukas mėlynos spalvos reagento;

2 indeliai mėginėliui;

2 plastikinės pipetės.

Galiojimo laikas iki 2017/12

Gamintojas Babystart Ltd., D. Britanija


Spermos tyrimas

Spermatozoidų skaičius spermoje yra vienas pagrindinių kriterijų kuriuo remiantis galima įvertinti vyro galimybes planuojant nėštumą. Vyrų nevaisngumas sudaro beveik 30 procentų visų nevaisingumo atvejų. Pasaulinės sveikatos organizacijos patvirtinta vidutinė spermatozoidų koncentracijos norma - 15 mln spermatozoidų / 1 ml spermos.

Babystart Fertilcount vyrų spermos tyrimą lengvai atliksite namuose ir sužinosite ar jūsų spermos koncentracija yra pakankama. Teigiamas rezultatas (daugiau nei 15 mln/1 ml) dar negarantuoja sėkmės planuojant nėštumą nes yra ir kitų, tiek vyro, tiek iš moters pusės, ne mažiau svarbių veiksnių turinčių tiesioginės įtakos pastojimui, pvz. nevykstanti ovuliacija, policistinės kiaušidės, nepakankamas kiaušintakių pralaidumas ir pan.

Babystart Fertilcount vaisingumo testą galite atlikti savo namuose be streso ir nepatogumo jausmo, jis leis sužinoti ir įvertinti ar reikia kreiptis pagalbos į vaisingumo specialistus.

Kaip nustatomas per mažas spermatozoidų skaičius spermoje? Testo veikimo principas.

Vyrų vaisingumo tyrimo testo-kasetės kontroliniame langelyje rezultatą parodo spalvos intensyvumas kurį parodo kontrolinė testo dalis.

Teigiamas rezultatas parodo, kad spermatozoidų skaičius spermoje yra pakankamas, daugiau kaip 15 mln/1 ml.

Neigiamas rezultatas parodo, kad spermatozoidų koncentracija yra per maža, todėl rekomenduotina konsultuotis su gydytoju.

Vyrų vaisingumo (spermos) testo naudojimo instrukcija:

Masturbavimosi būdu paimkite spermos mėginėlį į jam skirtą indelį.

Uždenkite indelį dangteliu ir sukamaisiais judesiais (bent 10 kartų) išmaišykite spermos mėginėlį.

Palaikykite mėginėlį 15 minučių (bet ne ilgiau kaip 12 val.) ir prieš atlikdami testą dar kartą keletą kartų išmaišykite pasukdami.

Padėkite testo kasetę ant lygaus paviršiaus. Pasiruoškite priemonę laikui matuoti. Pipetės pagalba paimkite spermos mėginėlio dalelę.

1 lašelį spermos įlašinkite į testo langelį skirtą tyrimui. Palaukite 1 minutę kol susigers.

Įlašinkite 2 lašelius mėlyno reagento į tą patį testo kasetės langelį. Palaukite 1 minutę kol susigers.

Įlašinkite 2 lašelius skaidraus reagento į  tą patį testo kasetės langelį ir palaukite dar vieną minutę kol susigers.

Vaisingumo testo rezultatą vertinkite po 5 minučių palygindami spalvos intensyvumą testo kasetės langeliuose.

Vyrų vaisingumo testo rezultatai

Teigiamas vaisingumo testas - toks pats arba stipresnis spalvos intensyvumas nei kontroliniame langelyje parodo, kad spermatozoidų skaičius viename mililitre yra pakankamas arba viršija nustatytą ribą 15 mln/1 ml.

Neigiamas vaisingumo testas - jei išryškėjusi spalva yra šviesesnio atspalvio nei kontroliniame langelyje reiškia, kad spermatozoidų koncentracija spermoje yra mažesnė nei vidutiniška todėl rekomenduojama  kreiptis į specialistus atlikti išsamią spermogramą.

Jei gavote neigiamą rezultatą tai nereiškia kad jūsų moteris negalės pastoti. Jei neplanuojate susilaukti vaikų tuomet jums reikia naudoti barjerines arba hormonines apsisaugojimo nuo nėštumo priemonės - prezervatyvai, kontraceptinės piliulės ar kt.

Jei norėtumėte testą pakartoti tai galima padaryti ne anksčiau kaip po 3 dienų bet ir ne vėliau kaip po 7 dienų nuo pirmojo testo atlikimo.

Vaisingumo (spermos) tyrimas-testas namuose vyrų spermos kokybei nustatyti leidžia per 20 minučių sužinoti rezultatus testą atliekant namų sąlygomis. Tai paprasta, patogu ir greita.

Vyrų nevaisingumo priežastys yra įvairios, gali būti įgimtos arba įgytos, pradedant nuo genetinių, sėklidžių augimo ir vystymosi sutrikimų, sėklinių/ejakuliacijos latakų nepralaidumo, spermos savybių pakitimo, lytinių organų arba lytiškai plintančios ligos.

Atminkite, sveikas gyvenimo būdas, žalingų įpročių neturėjimas, rūpinimasis savo seksualine sveikata, dažni lytiniai santykiai/ejakuliacija skatina spermatozoidų gaminimąsi, gerina spermos kokybę ir spermatozoidų judrumą.